Reklamy Skechers pełne gwiazd!

Demi Lovato, Meghan Trainor czy Sugar Ray Leonard – znasz te nazwiska? Oprócz tego, że te osoby są sławne, łączy je to, że zagrały w reklamach butów Skechers.

Buty Skechers są tak doskonałe, wygodne oraz prezentują się bardzo stylowo, więc z pewnością nie było trzeba długo namawiać znanych osobistości do zagrania w ich reklamie. Sprawdźmy, na jakie spoty ze znanymi gwiazdami możemy natrafić.

Energia z Demi Lovato

Pierwsza z proponowanych przez nas reklam przypomina swym charakterem żywiołowy teledysk gwiazdy pop, i taka właśnie bierze w nim udział! Widzimy przepiękną, modnie ubraną Demi Lovato w nowoczesnej choreografii, która wymienia po kolei, co dają jej Skechersy. Energia, adrenalina, odwaga… takie hasła przewijają się przez ekran w postaci popularnych wśród młodej społeczności internetowej hasztagów. Ponadto możemy się dowiedzieć, że buty Skechers pasują do wielu rodzajów stylizacji – tych sportowych, jak i tych gorących i zmysłowych. Świetna gra kolorów i zmysłowe slow-motion podkręcają całość i dają bardzo kuszący efekt końcowy!

Taniec z Meghan Trainor

Inny spot reklamowy z udziałem kolejnej gwiazdy muzyki rozrywkowej Meghan Trainor to również forma videoklipu muzycznego w swoim najlepszym wydaniu. Widzimy Meghan śpiewającą i tańczącą pośród tancerzy i bawiącego się dookoła tłumu publiczności. Zbliżenia i detaliczne ujęcia na Skechersy w ruchu prezentują ich doskonałe możliwości w akcji. Reklama prezentuje cały szereg kolorów, deseni i wzorów Skechersów, od tych w kwiatowe printy, aż po błyszczące, pastelowe barwy. Meghan wyznaje również na końcu, że te sneakersy dodają jej pożądanego wzrostu dzięki konstrukcji swej podeszwy.

https://www.youtube.com/watch?v=3vf8_ZDYrBA

Trening z Sugar Ray Leonard

Sugar Ray Leonard to emerytowana gwiazda amerykańskiego boksu. Pięściarz wyznaje, że mimo zakończenia kariery nie zwalnia tempa i ćwiczy regularnie w butach Skechers. Na filmie możemy zaobserwować go na treningowej sali podczas wysiłku fizycznego i przy okazji dowiedzieć się o innowacyjnych technologiach umieszczonych we wnętrzu Skechersów, takich jak pianka w środku podeszwy, która zapamiętuje kształt stopy. Aż chce się trenować!